Страница 1 из 1

У Києві почнуть працювати "лікарняні каси".

Добавлено: 06 июл 2010 10:41
admin
Уже впродовж місяця у Києві почнуть працювати "лікарняні каси".
Про це повідомив заступник голови комісії Київради з охорони здоров'я й соцзахисту Олександр Пабат.

"Проект рішення, швидше за все, винесуть на сесію Київради 15 липня. І упродовж місяця вони повинні запрацювати", - сказав він.

Спочатку "каси", схожі на страхові компанії, створять для пенсіонерів і незаможних, але при бажанні вступити в касу зможе кожен. Так, члени каси на певний рахунок у банку будуть перераховувати щомісячний внесок.

За словами першого заступника мера Олександр Попов, швидше за все, для пенсіонерів він становитиме 30 гривень на місяць.

У той же час голова комісії з реформ у медицині при МОЗ Андрій Гук переконаний, що для інших ця сума становитиме 100-150 гривень, але в рук вони покриють лікування до 50 тисяч гривень.

За словами Пабата, обслуговуватися в міських касах можна буде винятково добровільно, і навіть тим, хто не прописаний у Києві. Щоб стати членом каси, необхідно буде прийти в офіс і укласти договір, представивши певні документи (для пенсіонерів - пенсійне, довідку про доходи).

Re: У Києві почнуть працювати "лікарняні каси".

Добавлено: 18 июл 2010 23:44
mendi
Думаю что в нынешнее время надеятся нужно на себя...и откладывать, откладывать, откладывать...Где гарант того, что в экстренной ситуации помощь будет оказана безплатно??? Договор??? Это не повод? Судится потом??? Думю что стоит таки каждый месяц ложить сумму на черный день!!!

Re: У Києві почнуть працювати "лікарняні каси".

Добавлено: 14 мар 2011 23:10
admin
Цілком погоджуюся!